Jump to content

KillX.lv aicina apmeklēt projekta jaunos serverus.

go.killx.lv : CS:GO serveris (Testa režīmā)
mc.killx.lv : MineCraft serveris (Testa režīmā)
surf.killx.lv:27016 : CS 1.6 SurF serveris (Testa režīmā)

Visa aktivitāte

This stream auto-updates     

 1. Pagājušā nedēļa
 2. Agrāk
 3. Hello,

  Sveiiks @ killx
 4. Meklēju, LoL

  Es speleju pa retam!
 5. Meklēju, LoL

  League of Legends
 6. Meklēju, LoL

  Kas ir lol?
 7. Meklēju, LoL

  Sveiki, Vēlējos noskaidrot, vai šeit ir kāds LoL spēlētājs. Jo kamēr cs um mc serveri tukši šeit ir diez gan vienmuļi. Tādēļ iedomājos apvaicāties varbūt ir kāds kurš spēlē, vai vēlas pamēģināt uzspēlēt. Respektīvi gribi kko uzspēlēt padod ziņu. P.S. Cerams , ka drīzumā serveros būs daudz tautas
 8. Hello,

  Sveiks, prieks ka pievienojies mums!
 9. Hello,

  Laipni lūgts pulkā
 10. Hello,

  Mans vārds ir Ralfs . Esmu dzimis 1992. gada 25. maija pievakarē. Uzaugu es Mālpilī(dziļi lauki jau nu nav, bet nekā laba tur arī nav). Tagad dzīvoju Ogrē. Bieži uzturos Saulkrastos, jo tur ir manas otras mājas. Man patīk fotogrāvēt. Nekas dižš nav protams sanācis, jo pilnībā savam vaļas priekam nevaru atdoties, jo lielāko savas dzīves atlikušo laiku pavadīšu smagi strādājot un pelnot naudu, jo tās kā mēs zinam nekad nav par daudz... Pēc profesijas esmu inženieris. Kādreiz niekojos ar PS/AUTOCAD/notepadu(lol) utml lietām tgd priekš tām nav pietiekoši daudz brīva laika , lai niekotos. CS spēlēju apmeram jau 15 gadus (+/-), bet spēlēju tāpat sūdīgi ... Šeit ierados ,lai pavadītu savu brīvo laiku , jo ir iestājies moments , kad nav ko darīt. P.S. Pārāk daudz vārdos neizplūdu jo šaubos vai tas vsp ir nepieciešams... Īsi un kodolīgi ir labāk nekā bezjēdzīgi saraxtīt sacerējumu.
 11. RAZER KRAKEN PRO 2015 GREEN

  Man uz pārdošanu ir Philis ausis, ko statoilā verēja dabvūt,janas, 10 euro, ja kādam vajaga, dodiet ziņu!@
 12. RAZER KRAKEN PRO 2015 GREEN

  Ir kādas mazāka izmēra līdzvērtīgas kvalitātes? Esmu jaunu austiņu meklējumos, bet gribas kko, ko ir ērtāk nēsāt līdzi vonios
 13. Heyy [Gabijaa]

  Hello
 14. Heyy [Gabijaa]

  Sveika @killx pulka
 15. Heyy [Gabijaa]

  Hai! Tad jau varam iepriecināt ,- ar 1 jūliju sāksim atvērt CS:GO serverus
 16. Heyy [Gabijaa]

  Sveikiii! Tātad, mani sauc Gabriela. Daudzi mani saukā par Gabiju, jo tā izklausās mīļāk un īsāk. Es priekšroku dodu vārdam Gabija Man ir 14 gadi. Drīzumā būs 15. Dzīvoju es Baldonē. Šeit es esmu pavadījusi visus savus 14 gadus. Sākumā šī vieta likās par pašu labāko un superīgāko, tomēr augot lielākai, es saprotu, ka šeit nemaz nav tik labi, tik labi, kā sapņu pilsētā. Mans raksturs ir diezgan nesaprotams. Es varu būt gan jautra, gan mīļa, bet dažreiz es dabūnu ar zibeni pa muguru un esmu sarkastiska un diezgan ļauna (kas ir samērā reti). Man ļoti atbilst tāds teiciens - Kā tu pret mani, tā es pret tevi. - Un es varu būt gan riktīga velna meita, gan mazs, mīļš enģelīts Tātad, mani hobiji. Nodarbojos ar sportu. Kādu laiciņu man interesēja vieglatlētika, bet tad aizgāju uz futbola pusi. Futbols ir mans hobijs jau kādus divus gadus, bet pagaidām ir doma ņemt pauzīti un atrast sev citu hobiju. Pie hobija var pieskaitī arī fotografēšanu. Es uzņemu bildes un vēlāk tās bildes Photoshop uzlaboju, līdz izskatās ļoti tīkami acīm. Gaming: Spēlēju es vairākas spēles. Mana mīļākā pagaidām ir CS:GO, kura man Steam bibliotēkā ir diezgan nesen. Nospēlējusi esmu apmēram 75 h, ja nemaldos. Pirms man parādijās CS:GO, es katru dienu kapāju CS 1.6. Tur man ir nospēlētas pāri 250 h. Tagad, dažreiz ieeju tur iekšā ar draugiem uzmaukt kādu raundu. Esmu spēlējusi arī tādas spēles, kā Unturned (to gan pamēģināju 1h un nemaz nepatika), Minecraft. Minecraft es ļoti reti uzspēlēju, jo tur pārsvarā nav ko lielu darīt. Savu gaming pieredzi sāku ar daudziem zināmu spēli - Tanki Online. Katru dienu ar brāli spēlējām un sacentāmies kurš bija labāk. Tas bija pirms 4 gadiem. Pēc Tanki Online man nāca spēlītes uz telefona, piemēram, Growtopia, Minecraft PE, utt. Tad es beidzot dabūju pati savu PC un sākās viss ar Counter Strike. Abus divus CS spēlēju jau kopš Novembra, kad runājot skype grupā, man ieteica tādu spēli. Es aizgāju, ielādēju datorā un kopš tās dienas, neesmu atrāvusies. Tā ir kā atkarību. Vai nu man patīk būt ļaunai un bez žēlastības šaut nost tos visus cilvēciņus, vai arī man vienkārši nav ko darīt. Runājot par mapēm un ieročiem. Mana all time favorite mape ir de_dust_2x2. CS 1.6 mīļākais ierocis ir M4A1. Toties CS:GO man ļoti patīk Scar 20. Manas dažās bildes varēsiet redzēt pielikumā. (Jā, man visās bildēs ir tie efekti, jo man ir daži kompleksi sakarā ar sevi..Piedodiet!) Kontaktinformācija: Steam - Gabija [LV] Instagram - gabija_312 Wpp - privāti Skype - gabucisgg Paldies, ka izlasījāt
 17. RAZER KRAKEN PRO 2015 GREEN

  Šim modelim laba alternatīva ir Reloop RH-2500 DJ-Headphones, geimošanai un mūzikai pa pirmo zorti
 18. HNS

  abu BM kodi un darbība ir īsi sakot vienāda . Jaunajā BM ir tikai izlaboti bugi , modeļi savādāki nedaudz ,rotācijas dažādība. Nesaprotu tavu jēdzienu "nav nekāda prikola". Apgaismo mani , lai varu to prikolu ielikt šajā BM Var atlikt vecos modeļus ja ir vēlme . Vai arī varētu pamēģināt uztaisit jaunus modeļus kopistīgi , lai visiem tīk ..
 19. HNS

  Es jau sākumā baigi neatbalstīju tieši šo bm izvēli! Bet tas jau nebalstās uz manis! Ir jau dažādas tās versijas: BET - Zinu 100% kad šāda veida bm ir jātaisa savādāk! Mapes ir pietaisītas ar visādiem blokiem, bet nav nekāda prokola! Piekrītu Stomp, Ja pasūdīgāk spēlē tu praktiski esi miris! xD Un lielāko raunda daļu speco citus!
 20. HNS

  Šijā gadījumā Pluginam nav nu nekāda sakara ar bloku ,teleportu izvietojumu , modeļu noformējumu vai krāsas - izsakies tieši.... Bloku,teleportu izvietojums -Par to atbild HNS Admins kuram ir BM tiesības . Modeļi ,to izskats - Droši vari piedāvāt savus modeļus , piedalīties jaunu modeļu izveidē vai jebko citu - mēs tikai priecāsimies par to. Ct ir pieejami ja nemaldos 2 Wepi , USP un Scout. Tika ievietoti pēc citu playeru pieprasījuma ,tāpēc uzreiz pretjautājums - Kāpēc jāizņem? Par danger meter itkā nav nekas man sakāms , varētu arī atslēgt. Update: Danger meter Atslēgts. Update2: Teleporta sākums ir zils , Izeja sarkana . Nu zināsi kur nokļūsi ..
 21. HNS

  Es nezinu kāpēc jūs liekat nevajadzīgas pārmaiņas serverī. Katru reizi, kad ienāku kaut kas ir mainījies un vēl vairāk negribās vairs killxā spēlēt. Es pat nezinu, kāpēc klausat tos, kuri caur skype vai chatu iesaka pārmaiņas. Pirmkārt, noņemat friendly fire. Es pat nezināju, ka varu iedurt savam komandasbiedram līdz šodienai. Sanāca tā, ka man bija jābēg no savējā. Jaunais BM vispār ir mēsls, nezinu kāpēc vispār pārmainījāt. Al3x bm bija daudz labāks. Tagad ar jauno blockmaker esat sataisījuši tā, ka vispār nevar saprast, kur lekt. Teleporti vispār nav tuvu viens otram un pirmo reizi lecot nezinu, kur nonākšu. Kā arī ir sataisīts klasiskais death block zem katra blocka. Manuprāt, tikai tie, kuri ir taisījuši mapi saprot, kur lekt. Es pat varu iedot vairākus piemērus, kur pirmās reizes lecot nezini, kā trasi iziet, jo vai nu tevi nobloķē bloks, kurš ir uzlikts pārāk tuvu virs cita bloka, vai arī 3 teleporti vienā un tajā pašā krāsā ir salikti 3 dažādās vietās vienā mapes daļā, vai arī galīgi nav redzamība, kur lekt tālāk, jo death blocki apņem trasi. Manuprāt, tās visas bloku krāsas ir galīgi nesaprotamas. No vecā bm varēja daudz labāk saprast, uz kādiem blokiem tu lec, un teleporti bija 2 krāsās. Ar to gribu pateikt liekam atpakaļ veco, nievienam tāpat nepatīk. CT var paņemt ieročus for some reason. Arī nesaprotu, kāpēc vispār jūs to pieļāvāt. Ņemat ārā. Arī tas teksts apakšā, kurš rāda danger meter ir pilnīgi nevajadzīgs. T ir paši vainīgi, ka nepievērš uzmanību, tā jau ir grūti noķert ar visiem mēsliem, kas serverī. Kr4 to arī ārā ņemat.
 22. Soda punkti

  Kā redzams, sodu punktu tēma ir dzīva un aktuāla. TC.
 23. Soda punkti

  Piekritu, jo soda punktus vajag atjaunot.
 24. Daži ieteikumi @ HNS

  par to hp . to var abiem vienādu nobalansēt . Kā tgd ir. respawn max chance ir 25% no šodienas.
 1. Load more activity
×