Jump to content

KillX.lv aicina apmeklēt projekta jaunos serverus.

go.killx.lv : CS:GO serveris (Testa režīmā)
mc.killx.lv : MineCraft serveris (Testa režīmā)
surf.killx.lv:27016 : CS 1.6 SurF serveris (Testa režīmā)

GFX

Esi radošs un parādi savu talantu mums.

Forumi

 1. Galerijas

  Ja ilgāku laiku Jūsu galerija netiks papildināta ar jauniem darbiem, tā tiks slēgta. Tādēļ regulāri pievienojam savus jaunos darbus. Ja tomēr topiks tiks aizslēgts un vēlaties atkal ievietot savu darbu un darīsiet to regulāri,tad ziņojiet kādai augstāk stāvošai personai, galerija tiks atslēgta.

  27
  publikācijas
 2. SOTW

  Signature Of The Week

  6
  publikācijas
 3. POTW

  Paint Of The Week

  11
  publikācijas
 4. Pieprasījumi

  Pieprasot darbu, iepazīstieties ar noteikumiem pilnībā! Par jebkuras daļas neievērošanu, autors saņems +10% warning savā kontā!

  42
  publikācijas
 5. Piedāvājumi

  Būsim reāli, nepiedāvajam uz ātru roku taisītus, neglītus, bezjēdzīgus darbus. Pārdodam tādus, uz kuriem pašam un citiem būtu prieks skatīties. Pēc moderatoru ieskatiem, Jūsu brīdinājumu punktu konts var tikt papildināts.

  22
  publikācijas
 6. Pamācības

  Visas tēmas, kas satur kādu pamācību netiks slēgtas, lai, ja Jums uzrodas kāds jautājums, varētu droši pajautāt. Neaizmirstam, ka pliki paldies posti tiks sodīti. Ļoti vēlams, ja vēlaties postot būtu Jūsu outcome jeb iznākums.

  7
  publikācijas
 7. Palīdzība

  Šajā sadaļā droši vari lūgt pēc palīdzības, kas būtu nepieciešama saistībā ar GFX. Lai tā būtu problēma, ka nevari ieinstalēt Photoshop, neizdodas uztaisīt savu brushu vai patternu vai vienkārši lūgt pēc palīdzības un ieteikumiem saistībā ar kādu Tavu darbu.

  18
  publikācijas
 8. Failu krātuve

  Šajā sadaļā vari droši ievietot kādu interesantu, noderīgu vai vienkārši glītu fontu, brushu, tekstūru paku vai kādas citas lietas, kas attiecas uz GFX. Būsim reāli un neievietosim parastas lietas, kuras atrodamas uz katra stūra.

  1
  publikācija
 9. Izaicinājumi

  Izaicināt vari jebkuru foruma lietotāju, ja abpusēji esiet vienojušies. Viss pārējais, nepieciešamais, atrodams abos noteikumu un izaicinājuma topikā. (pinned) Cīņa nebūs par pliku velti, uzvarētājs iegūs iPoints.

  2
  publikācijas
×