Jump to content

KillX.lv aicina apmeklēt projekta jaunos serverus.

go.killx.lv : CS:GO serveris (Testa režīmā)
mc.killx.lv : MineCraft serveris (Testa režīmā)
surf.killx.lv:27016 : CS 1.6 SurF serveris (Testa režīmā)

Mazinja*

Moderators
 • Saturu skaits

  43
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  6

Mazinja* pēdējo reizi laimēja 27 Aprīlī 2016

Mazinja* bija vispopulārākais saturs!

Par Mazinja*

 • Rangs
  Lietotājs
 • Dzimšanas diena 1997.05.16.

Profile Information

 • Gender
  Female

Nesenie profila apmeklētāji

1 425 profila skatījumi
 1. Daži ieteikumi @ HNS

  Par lielāko daļu piekrītu, izņemot otro. Runājot par ceturto, pilnīgi piekrītu, ka tam vajadzētu pievērst lielāku uzmanību, vienīgā problēma ir tā, ka ārzemju spēlētāji ne vienmēr spēs sazināties mums saprotamās valodās, kā arī viņi, visticamāk, nevarēs izlasīt serveru noteikumus forumā. Respawn izņemt pavisam nevajadzētu, bet % var samazināt. Vēl viena lieta ir par mapju taisīšanu kamēr citi vēlas spēlēt. Mapju veidošana un uzlabošana, protams, ir laba lieta, bet tikai tad, ja tā netraucē spēli. Kā arī jāatgādina, ka noteikumi visiem ir vienādi, to nezināšana neatbrīvo no atbildības.
 2. Soda punkti

  Demo un pēc parauga.Tikai tad var runāt par sodīšanu. Runājot par soda punktiem, par to jau tika runāts pirms kāda laika. Redzēsim ko tagad pārējie teiks par to.
 3. sveiki killx.lv tatiesi!!

  Esi sveicināts KillXā! Lai veicas! :)
 4. sveiki es ar jums!!!!

  Sveiks! Kad iesim iedzert pa aliņam?
 5. sutkA` @ HNS / BM

  REC, bet tikai tāpēc, ka arī piekrītu, ka vjg pabeigt mapes. Dažās mapēs ir pa pusei iesākts kaut kas darīts un nav gandrīz neviena, kurš varētu sataisīt.
 6. KillX Pokera turnīrs #10.2

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Atvērusies pieteikšanās uz piektdienas vakaru. Ja nebūs pietiekami daudz spēlētāju, tad turnīrs tiks pārcelts uz nākamo nedēļu! INFORMĀCIJA PAR TURNĪRU: Norises laiks - Piektdiena, 10.02.17. , plkst. 21:00 Organizatori: Mazinja* Spēles klients - Texas Holdem Links uz Pokera Download šeit Spēlētāju skaits pie galda - atkarīgs no pieteikto cilvēku skaita. (Cerēsim uz vismaz 1 pilna galda ) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ POKERA NOTEIKUMI: Aptuveni 10-15 minūtes pirms spēles sākuma, visi tiks pievienoti kopīgā skype sarakstē, kurā tālāk tiks doti visi norādījumi. Ja spēlētājs neapstiprina skype vai ir offline, tad spēlētājs tiks diskvalificēts. BALVAS: 1. vieta -Vips vai Hns Xp, Pēc paša izvēles (10k) 2. vieta -Vips vai Hns Xp, Pēc paša izvēles (5k) 3. vieta -Vips vaiHns Xp, Pēc paša izvēles (3k) P.s. Balvas var tikt mainītas!!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ PIETEIKŠANĀS: Lai pieteiktos pokera turnīram ir jāizpilda sekojošā anketa Tavs niks spēlē - Skype niks - Novēlējums citiem? - Vai esi drošs, ka ieradīsies? - Nē/Jā *Ja neesi pārliecināts par savu ierašanos, tad tavs segvārds parādīsies rezervistu sadaļā.
 7. kpc tu mani nobanoji neparko

   

 8. Bano jau par runašanu!

  Pirmkārt, šeit nav sms acc. Otrkārt, tu katru reizi nāc un traucē visiem spēlēt ar savu čīkstēšanu. Tak apnicis jau klausīties. Tad citi neievēro noteikumus, kamēr tu kempo vienā vietā katru roundu vai rano. Tad admini slikti, jo redz tevi nabadziņu noslayoja. Izlasi noteikumus, liec mierā adminus un pārējos spēlētājus un viss būs labi! :)
 9. Heļļo (^^)y

  Sveiks! Esi manīts jau spēlējot. Lai veicas un nepazūdi! :) Kā arī, ir ļoti forši, ka tu sporto nevis tikai sēdi pie datora. Un man ļoti patīk Mērsrags un jūra kā tāda. Pirms kāda laika vispār tur bijām un pa nakti uz jūru gājām :D
 10. Aļo no MiYaGi

  Esi sveicināts KillXā! Lai veicas un ja jau administrācija ir neaktīva @dd2, tad esi tu aktīvs un veido sūdzības un izmanto tādu lietu kā /calladmin :D
 11. BANS HNS [IP SAKRITIBA]

  Bans noņemts :)
 12. Kāds grib lai man ir bans

  Varbūt kāds vienkārši ir padomājis, ka tu izmanto kādus hakus. Bet ja tev nav bans, tad uztraukumam nav pamata. :)
 13. Sveiki

  Sveiks! Tāda švaka sasveicināšanās, bet labi. Starp citu, pati nedaudz arī zinu vācu valodu un pazīstu pāris cilvēkus, kas arī uz Vāciju aizbraukuši. Katrā ziņā, lai veicas! :)
 14. caw :D

  Sveiks! Cerams tev patiks pie mums un lai veicas!
 15. Čauu no skullcandy`a!!!!

  Esi sveicināts KillX'ā! Lai veicas, iegūsti jaunus draugus, izklaidējies un sauc draugus!
×