Jump to content

KillX.lv aicina apmeklēt projekta jaunos serverus.

go.killx.lv : CS:GO serveris (Testa režīmā)
mc.killx.lv : MineCraft serveris (Testa režīmā)
surf.killx.lv:27016 : CS 1.6 SurF serveris (Testa režīmā)

StompBox

HNS

Recommended Posts

Es nezinu kāpēc jūs liekat nevajadzīgas pārmaiņas serverī. Katru reizi, kad ienāku kaut kas ir mainījies un vēl vairāk negribās vairs killxā spēlēt. Es pat nezinu, kāpēc klausat tos, kuri caur skype vai chatu iesaka pārmaiņas.

Pirmkārt, noņemat friendly fire. Es pat nezināju, ka varu iedurt savam komandasbiedram līdz šodienai. Sanāca tā, ka man bija jābēg no savējā. 

Jaunais BM vispār ir mēsls, nezinu kāpēc vispār pārmainījāt. Al3x bm bija daudz labāks. Tagad ar jauno blockmaker esat sataisījuši tā, ka vispār nevar saprast, kur lekt. Teleporti vispār nav tuvu viens otram un pirmo reizi lecot nezinu, kur nonākšu. Kā arī ir sataisīts klasiskais death block zem katra blocka. Manuprāt, tikai tie, kuri ir taisījuši mapi saprot, kur lekt. Es pat varu iedot vairākus piemērus, kur pirmās reizes lecot nezini, kā trasi iziet, jo vai nu tevi nobloķē bloks, kurš ir uzlikts pārāk tuvu virs cita bloka, vai arī 3 teleporti vienā un tajā pašā krāsā ir salikti 3 dažādās vietās vienā mapes daļā, vai arī galīgi nav redzamība, kur lekt tālāk, jo death blocki apņem trasi. Manuprāt, tās visas bloku krāsas ir galīgi nesaprotamas. No vecā bm varēja daudz labāk saprast, uz kādiem blokiem tu lec, un teleporti bija 2 krāsās. Ar to gribu pateikt liekam atpakaļ veco, nievienam tāpat nepatīk.

CT var paņemt ieročus for some reason. Arī nesaprotu, kāpēc vispār jūs to pieļāvāt. Ņemat ārā.

Arī tas teksts apakšā, kurš rāda danger meter ir pilnīgi nevajadzīgs. T ir paši vainīgi, ka nepievērš uzmanību, tā jau ir grūti noķert ar visiem mēsliem, kas serverī. Kr4 to arī ārā ņemat.

Izplatīt šo publikāciju

Saite uz ierakstu
Izplatīt citās vietnēs

Citāts

Jaunais BM vispār ir mēsls,

Šijā gadījumā Pluginam nav nu nekāda sakara ar  bloku ,teleportu izvietojumu , modeļu noformējumu vai krāsas - izsakies tieši....
Bloku,teleportu  izvietojums -Par to atbild HNS Admins kuram ir BM tiesības . 
Modeļi ,to izskats - Droši vari piedāvāt savus modeļus , piedalīties jaunu modeļu izveidē vai jebko citu - mēs tikai priecāsimies par to.

Citāts

CT var paņemt ieročus for some reason.

Ct ir pieejami ja nemaldos 2 Wepi , USP un Scout.  Tika ievietoti pēc citu playeru pieprasījuma ,tāpēc uzreiz pretjautājums - Kāpēc jāizņem? 

Par danger meter itkā nav nekas man sakāms , varētu arī atslēgt. 

Update: Danger meter Atslēgts.
Update2: Teleporta sākums ir zils , Izeja sarkana . Nu zināsi kur nokļūsi ..

Izplatīt šo publikāciju

Saite uz ierakstu
Izplatīt citās vietnēs

Es jau sākumā baigi neatbalstīju tieši šo bm izvēli! Bet tas jau nebalstās uz manis!

Ir jau dažādas tās versijas: BET -

Zinu 100% kad šāda veida bm ir jātaisa savādāk! Mapes ir pietaisītas ar visādiem blokiem, bet nav nekāda prokola! 

Piekrītu Stomp, Ja pasūdīgāk spēlē tu praktiski esi miris! xD

Un lielāko raunda daļu speco citus!

Izplatīt šo publikāciju

Saite uz ierakstu
Izplatīt citās vietnēs

abu BM kodi  un darbība ir īsi sakot  vienāda . Jaunajā BM ir tikai izlaboti bugi , modeļi savādāki nedaudz ,rotācijas dažādība.
Nesaprotu tavu jēdzienu "nav nekāda prikola". Apgaismo mani , lai varu to prikolu ielikt šajā BM :)
Var atlikt vecos modeļus ja ir vēlme .
Vai arī varētu pamēģināt uztaisit jaunus modeļus kopistīgi , lai visiem tīk ..

Izplatīt šo publikāciju

Saite uz ierakstu
Izplatīt citās vietnēs

Izveidojiet profilu vai autorizējaties, lai komentēt

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now